Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших студентів взяти участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Публічне управління та адміністрування”, яка відбудеться 30 вересня – 1 жовтня 2020 року у дистанційному форматі на базі кафедри теорії та практики управління КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Олімпіада проходитиме у два тури: 1) тестування із закритими та відкритими запитаннями; 2) творче завдання для учасників другого туру за результатами відбору. Під час другого туру учасникам пропонується підготувати публічний виступ і презентувати його перед членами жюрі у синхронному режимі через платформу Zoom.

Тестування у рамках Олімпіади проходитиме у середовищі Moodle на платформі дистанційного навчання «Сікорський». У зв’язку із цим, просимо ДО 15 вересня надати заявки щодо участі максимум 3 студентів від Вашого ЗВО, використовуючи форму на офіційному сайті Олімпіади (http://olimpiadafsp.kpi.ua/anketa/). Згодом учасникам будуть надані логін і пароль від особистого кабінету, який необхідний для участі у випробуваннях.

Для участі в Олімпіаді обов’язково надішліть на пошту olimpiada.fsp@gmail.com відскановані оригінали анкет, завірені печаткою.

Окремо просимо впевнитися у тому, що учасники забезпечені необхідними засобами зв’язку, виходом в Інтернет і ПЗ (зокрема, Zoom).

Telegram-чат

З повагою, оргкомітет Олімпіади