Дата проведення Олімпіади: 30 вересня – 1 жовтня 2020 року
Переглянути лист про перенесення термінів проведення на травень
Переглянути інформацію щодо перенесення термінів проведення на осінній період

Реєстрація учасників: відкрита до 15 вересня

Місце проведення Олімпіади: дистанційно

Контактна інформація оргкомітету: +38 (044) 204 92 18,

Telegram-чат

Формат проведення Олімпіади

До участі в Олімпіаді запрошується не більше трьох студентів старших курсів, які стали переможцями І етапу Олімпіади у 2019-2020 навчальному році у закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Заклади вищої освіти, які зацікавлені в участі своїх представників (студентів, курсантів) в Олімпіаді, повинні надіслати на адресу Організаційного комітету Олімпіади анкети окремо на кожного з учасників (або зареєструвати учасників на сторінці «Реєстрація» на цьому сайті), згідно Положення «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 13 грудня 2012 року № 1410 (Додаток 2).

Тестування у рамках Олімпіади проходитиме у середовищі Moodle на платформі дистанційного навчання «Сікорський». У зв’язку із цим, просимо до 15 вересня надати заявки щодо участі максимум 3 студентів від Вашого ЗВО, використовуючи форму на офіційному сайті Олімпіади (http://olimpiadafsp.kpi.ua/anketa/). Згодом учасникам будуть надані логін і пароль від особистого кабінету, який необхідний для участі у випробуваннях.

Додаткова інформація

Усі витрати, пов’язані з відрядженням (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачуються учасниками (студентами, курсантами та викладачами, які їх супроводжують) за власний рахунок, або за рахунок закладів вищої освіти, які надають відрядження – інформація актуальна у випадку, якщо олімпіада проводитиметься у звичайному, а не у дистанційному режимі.

У разі виникнення спірної ситуації щодо визначення переможців в другому турі, учасникам, які набрали найбільшу кількість балів, буде надана можливість здійснити публічні захисти творчих робіт.

Інформацію щодо культурно-дозвільної програми Олімпіади та інші інформаційні матеріали будуть надані учасникам під час реєстрації – інформація актуальна у випадку, якщо олімпіада проводитиметься у звичайному, а не у дистанційному режимі.

Учасники Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток і паспорт для підтвердження їх особи та посвідчення про відрядження.